Cheerskor från No Limit

Vi är glada att berätta att Pro Athletics har ingått ett samarbete med No Limit Sportswear. No Limit tillverkar några av de bästa cheerleadingskorna på marknaden, där kvalitet och prestation står i fokus. Skorna är byggda för att hålla i flera säsonger, de har ordentliga sulor med stötdämpning och är samtidigt väldigt lätta. Vårt samarbete innebär att Pro Athletics får köpa in större partier av skor för att sedan sälja dessa vidare till våra medlemmar, till självkostnadspris! Vi är glada och förväntansfulla över att kunna erbjuda våra medlemmar möjligheten att köpa cheerleadingskor till bra pris utan långa leveranstider och krångliga byten.

Vi tar in det första partiet med skor nu under sommaren, och för att säkerställa att vi tar in tillräckligt med skor och storlekar till alla som vill ha tar vi in förbeställningar. Öppna infopaketet nedan för att läsa mer!

CHEERLEADINGSKOR FRÅN NO LIMIT – INFOPAKET

Beställningsformulär: https://forms.gle/HUVLY6tUvwy8U5rU7.
Sista beställningsdag är den 5 juli!

Lämna ett svar